Що сталося в Комбері в 2007? ( Comber, Belfast, Nothenr Ireland)

Що сталося в Комбері в 2007? ( Comber, Belfast, Nothenr Ireland)

Що сталося в Комбері в 2007? ( Comber, Belfast, Nothenr Ireland)

 
 
0:02
9 апр
2016
Настройка размера
шрифта
Краткая ссылка
CTRL+C

Цікавість історії цієї в тому, що одну вулицю в комбері регулярно розвалювали вандали. Ми по тій вулиці ходили щодня і всі зміни бачили. Будинки були однотипні, 80% з них були не жилими, нежилі були захищені металічними дверима і металічними накладками на вікнах. Але все ж в будинки хтось вночі проникав, на ранок іноді було видно сліди пожежі, вибитих дверей і вікон.

Цікавило чому поліція нічого не робить з цим. Хвилювало те, що люди, які ще жили в цих будинках, ніби були піддані моральному тиску, через те що сусідні частини домів валять, палять і грабують. Чомусь у мене поселилась ідея, що дехто хоче висилити людей "за власнім бажанням" і для цього наймає нічних гопників або "тітушок". Звісно це мене обурювало, адже в Європі такого не повинно бути, та й уявити себе власником частини будинку, якого морально виганяють і заствляють переїхати нічні хулігани - жалхило.  Тому я завжди цікавився, що ж там сталося. І почав це розслідування через 9 років.

Справа в тому, що вже у вересні останній житель мабуть покинув свій будинок, на цю вулицю пригнали екскаватор і почали руйнувати будинки... я подумав: ну ось, погані бізнесмени добилися свого і виселили жителів з цієї вулиці і їх будинків. Але чи було це так насправді? Доречі я чітко запам-ятам, що екскаватор залишався стояти там вночі, він був огороджений сіткою металевою, а його вікна були зачинені металевими накладками-пластинами, щоб не розбили камнем.

В тому, що сталося нам допоміг розібратись Google: пошук, карта і фотографії вулиць .

 

Будь мужиком, добавь комментарий!

Имя (ник):
Текст комментария: