Павук тонконогий, Пауки-сенокосцы, Pholcidae, Daddy Long Legs spider - все про них!

Павук тонконогий, Пауки-сенокосцы, Pholcidae, Daddy Long Legs spider - все про них!

Павук тонконогий, Пауки-сенокосцы, Pholcidae, Daddy Long Legs spider - все про них!

 
 
12:16
5 мая
2016
Настройка размера
шрифта
Краткая ссылка
CTRL+C

Отже це найбільш поширені павуки. Вони вже живуть на Землі 400 млн років. В статті напишу те, що важко було знайти в інтернеті. А саме життєвий цикл. Отже читайте:

Після того як павучок вилупиться з яйця, він має пройти 5 линьок щоб стати дорослим. Це займе близько 1 року. Самець живе 1 рік, самка - 3 роки. Ця інформація з Clemson University.

Отже якщо у вас на стелі появився здоровий тонконогий павук сінокосець, то він вилупився рік тому назад і весь цей час десь ріс.

Інформація зібрана у зв-язку з тим, що в моєму будинку має місце колонія цих павуків, яку я намагаюся знищити вже 3 роки. Мабуть штук 1000 було їх знищено, але вони продовжували появлятися по 20 штук за 2 дня.

 

Причину було знайдено. Потолок не щільно прилягав до стін, і павуки могли спускатися в кімнату. А живуть вони між шифером і потолком - куди ні візуального, ні фізичного доступу не має! Там вони мабуть ловлять мух, ос і їдять їх. Там їх тисячі... Вже почав блокувати щілини пістолетом з рідкими цвяхами, потім заряжав у цей пістолет стартову гіпсову штукатурку. Вже відчувается результат! Також побував у домі, де ніхто не живе. Там цих павуків перерахувати на пальцях можна і павутина не намотується на морду. Отже, колишній власник дому фатально виконав будівництво і постійно боровся з цими павуками Daddy Long Legs spider. Скоріш всього спочатку були зроблені стіни, потім верхня криша з шиферу, потім штукатурка стін, а потім внутрішній потолок з фанери і дерев-яних планок, які, звісно не прилягли щільно до глиняної стукатурки.

Ось навіть відео про цих павуків: про їх яд і про їх укус. Все це не страшно виявилось.

Подивитись можна тут, якщо відео видалили https://www.discovery.com/tv-shows/mythbusters/videos/daddy-longlegs-minimyth

Зараз кину переклад з англійської:

За словами Клемсон університету, Longlegs павуки несуть свої мішечки з яйцями в їхніх щелепах постійно поки висиджують яйця - за винятком часу для прийому їжі. Тоді, щойно вилупляться малюки, вони повзають на тілі матері протягом короткого відрізка часу. Близько року для дитини-павука потрібно, щоб розвинутись від яйця до дорослої особини. Чоловіки Павука-Сінокосця зазвичай живуть близько року і вмирають після спарювання. Жінки можуть жити протягом трьох років. - Дивись на: http://www.livescience.com/40069-daddy-longlegs.html

Тут написано про 5 линьок : http://abugblog.blogspot.com/2011/12/pholcus-phalangioides-daddy-long-leg.html

Тут цікава статистична інформація з Великобританії - де живуть в процентах і так далі http://srs.britishspiders.org.uk/portal.php/p/Summary/s/Pholcus+phalangioides


Будь мужиком, добавь комментарий!

Имя (ник):
Текст комментария: